Znowu przepraszam za nieobecność. Choroba, brak czasu, wszyscy chcą zrobić
wszystko przed feriami. Ja ferie już mam, więc myślę, że czasem coś dodam ;)
wszystko przed feriami. Ja ferie już mam, więc myślę, że czasem coś dodam ;)
Na stardollowe skrzynki przyszła informacja o wycofaniu sklepu Saint
Laurent Paris Tribute. Ja już nic nie kupię, średnio podobał mi się sklep.
Kupicie coś? Podobał Wam się sklep?


















