Zgodnie z zapowiedziami do Starplazy weszła nowa kolekcja It Girls, liczy jedno piętro i sukienkę, ceny wahają się od 6 do 18sd, jest również jedna rzecz za starmonety. Muszę przyznać, że spodobało mi się wiele ubrań zaliczam dostawę do jak najbardziej udanych.
Podoba Wam się? Kupicie coś?