2.02.2014

Wybór dnia

Buty ze sklepu Callie's Picks; kosztują 13sd.
Podobają Wam się? Zamierzacie je kupić?

Konkurs etapowy - Gladiatorki Stylu: Etap I

KONIEC ZGŁOSZEŃ

Wspólnie z blogiem Caramel-Stardoll organizujemy dla Was konkurs etapowy! Mamy nadzieję, 
że będzie wielu chętnych, ponieważ nagrody są naprawdę kuszące :) Wspólnymi siłami wybierzemy 
Gladiatorkę Stylu. Rozpoczynamy eliminacje do pierwszego etapu, oto zadanie dla uczestników:

ZADANIE PIERWSZE
Stwórz stylizację z poniższym topem ukazanym na obrazku (w dowolnym kolorze). Znajdziesz 
go w sklepie Basics bądź klikając kolejno w: Katalog--> Moda--> Bluzki--> Na ramiączkach.

ZASADY
- podpisz i zalinkuj stylizację (tinypic.com, imageshack.com itp.),
- można wysłać tylko jedną pracę,
- redaktorzy blogów organizujących konkurs mogą brać udział,
- kopia jakiejkolwiek stylizacji grozi dyskwalifikacją,
- zgłaszacie się do 02.02 (niedziela), do godziny 24:00.

NAGRODY
1 miejsce - 600sd
2 miejsce - 300sd
3 miejsce - 100sd
(łącznie 1000sd)

Zgłoszenia przyjmujemy pod tym i tym (klik) postem.
Życzmy powodzenia!

Kalendarz Walentynkowy: dzień 2

Wyniki poprzedniego losowania
Buty Young Hollywood trafiają do Angel369x
(losuję za pomocą generatora liczbowego)
Gratuluję! Zgłoś się do mnie (emo-niunia-) w celu odebrania nagrody :)


Oto zasady naszego konkursu:
- zgłoś się w komentarzu pod postem,
- obserwuj tego bloga,
- nie zapomnij o podpisaniu się nickiem.

Za drugim okienkiem kryje się:
Jacyś chętni? Zachęcam do zgłaszania się!

1.02.2014

Sobotnie Wyzwanie

Musicie użyć w stylizacji jeansowego elementu.
Zgłoszenia przyjmuję do końca jutrzejszego dnia, ankieta w poniedziałek, zwycięzca 
otrzyma 50sd, a wyróżnienie 15sdPrace podpisujecie i linkujecie, możecie wykonywać 
je w Starplazie, apartamencie bądź na koncie innego użytkownika. Powodzenia!

TYLKO DLA OBSERWATORÓW BLOGA

Wybór dnia

Naszyjnik Hot Buys ze sklepu Epiphany; kosztuje 10sd.
Podoba Wam się? Zamierzacie go kupić?

Co warto kupić?: Fallen Angel

Jak większość z Was się spodziewała, spoilery przedstawiały dostawę do FA. Ceny ubrań wahają się od 12 sd do 16 sd, a dodatków od 4 sd do 15 sd. Znajdziemy też trzy rzeczy za starmonety.
Kolekcja jest utrzymana w mrocznym klimacie tego sklepu, tym razem znajdzie się też coś dla fanów 'wojskowej mody' i moro. Kupiłam jedynie trzy rzeczy, patrząc na zapowiedź planowałam jeszcze zakup naszyjnika
i torebki, ale wielkość rzeczy mnie zniechęciła.

Skórzany komplecik nie kosztuje wiele, a jest uniwersalny, starannie wykonany i powinien sprawdzić się 
w niejednej stylizacji. Kapelusz kupiłam ze względu na jego walutę, nie leży idealnie, ale za doll lepiej się prezentuje. Przypomina też ten z niedawnej kolekcji Young Hollywood, tyle że tamten kosztował 45 sd.
1. kurtka - It Girls+Chanel, golf - Windows on the World, pasek - Hot Buys Weekly, torebka - RIO, spódnica - Fallen Angel, szpilki - Callie's Picks;
2. okulary - Limited Edition+Killah, choker - Bonjour Bizou, kurtka - Fallen Angel, spódnica - Archive+Yves Saint Laurent, kopertówka - Young Hollywood, szpiliki - Riviera; 

Jak Wam się podoba kolekcja, co kupiliście? :)

Przeprosiny, obietnica rychłego zadośćuczynienia

Hej!
Jak widać po tytule chciałam was przeprosić za moją nieobecność. W ostatnim czasie byłam pochłonięta przygotowaniami do studniówki, która to odbywa się w naszym budynku szkolnym, dekorowanym wcześniej przez tydzień. Sporo pracy w to włożyliśmy, zdążyłam kilka razy stracić wiarę w ludzi, ale się udało :) 
W każdym razie uporządkowałam sobie jeszcze inne sprawy i mogę poświęcić więcej czasu Wam.
W ramach rekompensaty postanowiłam urządzić wieczór konkursów. Jestem już superstar i mam trochę stardollarów, więc spodziewajcie się nagród również w postaci ciuszków. Wkrótce dodam też artykuł. Także szykujcie się na dzień pełen atrakcji :3

Ania

Nowy Hot Buys

Naszyjnik ze sklepu Epiphany; kosztuje 10sd.
Podoba Wam się? Zamierzacie go kupić?

Nowa kolekcja w Fallen Angel

Ceny wahają się między 4-16sd, a 86-140sm.
Podoba Wam się? Zamierzacie coś kupić?

Kalendarz Walentynkowy: dzień 1

Aby umilić Wam oczekiwanie na Walentynki wprowadziłam pewną nowość na bloga. 
Kalendarz Walentynkowy będziemy wspólnie otwierać aż do dnia tego święta - 14 lutego. 
Codziennie postaram się ukazywać zawartość jednego z okienek i tym samym podawać 
wyniki poprzedniego losowania. Tak prezentuje się nasz kalendarz:

Radzę nie zawracać dużej uwagi na grafikę, ponieważ jest symboliczna (mistrz Painta).

Oto zasady naszego konkursu:
- zgłoś się w komentarzu pod postem,
- obserwuj tego bloga,
- nie zapomnij o podpisaniu się nickiem.

Możecie zauważyć, że pierwsze okienko zostało otwarte, kryją się w nim:

Jacyś chętni? Zachęcam do zgłaszania się!